HakkımızdaHakkımızda

Değerli Yöneticiler,

Kuruluşundan bu yana ilkeli ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen Gelişim Atölyesi Best Seller Akademi, özgün tasarımlarla bireysel ve kurumsal eğitim ve danışmanlık  ihtiyaçlarınızın çözüm noktası olmaya devam ediyor.

Best Seller Akademi ekibi olarak; eğitim anlayışımızı, “pozitif yönde profesyonel davranış değişimi” olarak nitelendiriyoruz.

Problem Çözmenin Ancak Problemi Doğru Belirlemekle Gerçekleşeceğinden Yola Çıkarak ve Partnerlerimizi Yerinde Analiz Ederek “Şirkete Özel”, “Hizmete Özel”, “İhtiyaca Özel” Eğitim Programları Planlıyoruz. 

Butik bir Anlayışıyla Geliştirdiğimiz Eğitim Projeleri İle Hedefimiz; Performans Çizgileri Koşullara Uyumlu Biçimde Yükselen Çalışanların, Liderlerin, Yöneticilerin Yetiştirilmesidir.

Butik ve İnteraktif Nitelikteki Eğitim Programlarımız, Yüzde Yetmiş Uygulama Ağırlıklı Olup, Profesyonel Teori ile İlişkilendirilen Yaratıcı Drama, Sinema, Felsefe, Resim, Edebiyat Okumaları Okumaları Gibi Farkındalık Yaratmaya Yönelik Uygulamalarla Birer Akademi Niteliğindedir.

2021-2022  sezonunda, İhtiyacınıza göre biçimlendirebileceğimiz eğitim programlarımızla sizlerle işbirliği içinde bulunmaktan memnuniyet duyarız.

En içten saygılarımızla,

Özlem SELLER

Hakkımızda

Whatsapp Destek

BSA İletisim

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?